INTERNET

Internet

Cennik abonamentów – internet bezprzewodowy

  1. Abonament miesięczny 29,90  łącze 10Mbit/3Mbit
    Jednorazowa opłata aktywacyjna /zawiera montaż urządzenia i konfigurację połączenia/ 199,00Umowa podpisywana jest na 24 miesiące.
  2.  Abonament miesięczny 54,90 łącze 20Mbit/5MbitJednorazowa opłata aktywacyjna /zawiera montaż urządzenia i konfigurację połączenia/ 99,00

    Umowa podpisywana jest na 12 miesięcy.

Świadczymy usługi dostępu do internetu w  paśmie radiowym  5Ghz.

Swoim zasięgiem obejmujemy Staszów i sąsiednie gminy .

Internet Bezprzewodowy to usługa świadczona w oparciu o radiową sieć ANMA Wykorzystujemy nowoczesne urządzenia odbiorcze pozwalające na dostarczanie szybkich i stabilnych usług internetowych. Nasz zasięg często dociera w miejsca, gdzie nie dociera nawet zasięg telefonii komórkowej. W przeciwieństwie do łącz komórkowych nie limitujemy ilości przesyłanych danych.

 

W ramach aktywacji otrzymujesz urządzenie odbiorcze z zakończeniem kablowym (w standardzie Ethernet). Możesz wykorzystać swój dotychczasowy router lub zakupić w naszej firmie urządzenie na preferencyjnych warunkach.

 

Każdorazowo technicy weryfikują możliwości techniczne w Twojej lokalizacji przed instalacją usługi i podpisaniem umowy, dobierając min. optymalną lokalizację urządzenia odbiorczego. Nic nie ryzykujesz!

Umów się na bezpłatne sprawdzenie możliwości technicznych

Biuro Obsługi Klienta   tel.    15 864 60 70